Message (8.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Delete selected content
km: លុប​មាតិកា​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Deleted @count posts.
km: បាន​លុប​ប្រកាស​ @count ​។

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Tools that enhance the user interface.
km: ឧបករណ៍​ដែល​ធ្វើ​ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ​ប្រសើរ​ឡើង ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
