Message (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
