Message (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
