Message (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
