Message (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Messages
he: מסרים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Days
he: ימים

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Apply
he: החל

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Node reference
he: הפנייה לפריט תוכן

en: Language code
he: קוד השפה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Created on
he: נוצר ב

en: Message templates
he: תבניות מסרים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Published date
he: תאריך פרסום

en: Full content
he: תוכן מלא

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
