Message (8.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
