Message (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
