Message (8.x-1.0) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
