Message (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
