Message (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Days
eu: Egunak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Message templates
eu: Mezu txantiloiak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Delete selected content
eu: Ezabatu hautatutako edukia

en: Tools that enhance the user interface.
eu: Erabiltzaile interfazea hobetzeko tresnak.

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
