Message (8.x-1.1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Author name
ht: Non otè a

en: Asc
ht: Mont
