Message (8.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Delete selected content
mg: Fafao ireo lahatsoratra nosafidinao

en: Full content
mg: Anatiny feno
