Message (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: Anonymous
be: Ананім

en: Arguments
be: Аргументы

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Days
be: Дні

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Apply
be: Ужыць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Language code
be: Код мовы

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Delete selected content
be: Выдаліць выбранае змесціва

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Tools that enhance the user interface.
be: Інструменты, якія паляпшаюць інтэрфейс карыстальніка.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
