Message (8.x-1.5) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
