Message (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: General
gl: Xeral

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Date created
gl: Data de creación

en: Apply
gl: Aplicar

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Language code
gl: Código do idioma

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Created by
gl: Creado por

en: Uses
gl: Usos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Full content
gl: Contido completo

en: Tools that enhance the user interface.
gl: Ferramentas que melloran a interface de usuario.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number
