Message (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Sort by
fi: Lajittele

en: message
fi: viesti

en: Messages
fi: Viestit

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Days
fi: Päivät

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Quota
fi: Kiintiö

en: Apply
fi: Käytä

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Node reference
fi: Solmuviittaus

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Created by
fi: Luonut

en: Created on
fi: Luotu

en: Uses
fi: Käyttää

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Published date
fi: Julkaisupäivämäärä

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Tools that enhance the user interface.
fi: Työkalut jotka muokkaavat käyttäjän näkymää.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Master
fi: Isäntä

en: Rendered node
fi: Renderöity solmu

en: With selection
fi: Valinnalla

en: Delete selected messages
fi: Poista valitut viestit
