Message (8.x-1.6) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: General
sl: Splošno

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Language code
sl: Koda jezika

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
