Message (8.x-1.7) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Anonymous
af: Anoniem

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Field settings
af: Veldverstellings

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
