Message (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: General
bg: Общи

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Template
bg: Шаблон

en: message
bg: Съобщение

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Field settings
bg: Настройки на полето

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Tools that enhance the user interface.
bg: Инструменти за подобряване на потребителския интерфейс

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
