Message (8.x-1.7) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
