Message (8.x-1.7) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Delete messages
kn: ಸಂದೇಶವನ್ನು ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: About
kn: ಕುರಿತು
