Message (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Language code
mn: Хэлний код

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
