Message (8.x-1.8) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
