Message (8.x-1.8) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra
