Message (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
