Message Banner (3.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Gray
bg: Сив

en: Black
bg: Черен
