Message Banner (3.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Gray
hr: Siva

en: Black
hr: Crna
