Message Banner (3.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Gray
nl: Grijs

en: Green
nl: Groen

en: Black
nl: Zwart

en: Override selector
nl: Selector overschrijven
