Message Banner (3.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Gray
oc: Gris

en: Green
oc: Verd

en: Black
oc: Negre
