Message Banner (3.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Red
pt: Vermelho

en: White
pt: Branco

en: Gray
pt: Cinzento

en: Green
pt: Verde

en: Black
pt: Preto

en: Override selector
pt: Seletor de substituição
