Message Banner (3.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Black
et: Must
