Message Banner (3.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: White
he: לבן

en: Gray
he: אפור

en: Black
he: שחור
