Message Banner (3.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು
