Message Banner (3.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Gray
lt: Pilka

en: Green
lt: Žalia

en: Black
lt: Juoda

en: Override selector
lt: Nepaisyti parinkiklio
