Message Banner (3.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Message
ms: Mesej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Gray
ms: Kelabu

en: Black
ms: Hitam
