Message Banner (3.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Red
pl: Czerwony

en: White
pl: Biały

en: Gray
pl: Szary

en: Green
pl: Zielony

en: Black
pl: Czarny

en: Override selector
pl: Nadpisz selektor
