Message Banner (3.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Gray
fa: خاکستری

en: Green
fa: سبز
