Message Banner (3.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: Green
ca: Verd

en: Black
ca: Negre

en: Override selector
ca: Sobreescriu el selector
