Message Banner (3.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Green
eo: Verda

en: Black
eo: Nigra
