Message Banner (3.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Black
lv: Melns
