Message Banner (3.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Gray
ru: Серый

en: Green
ru: Зелёный

en: Black
ru: Чёрный

en: Override selector
ru: Переопределить селектор
