Message Banner (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Message
ja: メッセージ

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Gray
ja: グレー

en: Green
ja: グリーン

en: Black
ja: ブラック
