Message Banner (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Red
cy: Coch

en: Gray
cy: Llwyd

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Black
cy: Du
