Message Banner (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Gray
af: Grys

en: Black
af: Swart
