Message Banner (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: White
ar: أبيض

en: Gray
ar: رمادي

en: Black
ar: أسود
