Message Banner (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: White
az: Ağ

en: Gray
az: Boz
