Message Banner (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Red
fi: Punainen

en: Gray
fi: Harmaa

en: Green
fi: Vihreä

en: Black
fi: Musta
