Message Banner (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Gray
cs: Šedý

en: Green
cs: Zelená

en: Black
cs: Černý
