Message Banner (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Gray
eu: Grisa

en: Black
eu: Beltza
