Message Banner (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: White
el: Λευκό

en: Gray
el: Γκρι

en: Black
el: Μαύρο
